Акция закончилась

Економія 50% на засоби для моделювання зачіски May Hair

Економія 50% на засоби для моделювання зачіски May Hair

Таємниці ідеальної укладки

Ні для кого не секрет, що нашим прекрасним чоловікам подобається коли їх кохані жінки час від часу змінюються. Це додає новизни та свіжого подиху у стосунках. Жінки теж дуже люблять приміряти на себе нові образи, новинки модних тенденцій. Та що робити, якщо свій ідеальний колір волосся ви вже знайшли і не хочете нічого змінювати?

На щастя сучасні засоби для укладки дають нам можливість експериментувати та змінювати зачіски кожного дня. Шалене різноманіття у світі жіночих зачісок дозволяє створювати все нові і нові образи вдома без відвідувань стилістів. Грайливі кучері, м’які хвилі, подіумний об’єм зачіски, рівний високий хвіст, ефект недбалого творчого безладу на волоссі, розкішні коси, високі вечірні зачіски, всіма улюблені гульки та багато-багато іншого з легкістю можна зробити вдома, за допомогою сучасних стійких засобів для укладки. Лише варто пам’ятати, що від частих гарячих укладок волосся стає ламким та сухим, тому перед кожною такою укладкою необхідно наносити на волосся захисний спрей чи мусс. Це захистить волосся від втрати еластичності та блиску. В осінню вітряну погоду закріпіть зачіску лаком високої фіксації і можете бути певними в тому, що ваша зачіска матиме охайний вигляд до самого вечора і ніяка негода її не зіпсує. EVA піклується про те, аби ви завжди виглядали чарівно.

Купуй два будь-яких засоби для моделювання зачіски ТМ May Hair та отримай економію 50% від повної вартості однієї одиниці.

Акція діє в мережі магазинів EVA з 24.09.2015 до 14.10.2015.

Обратите внимание на похожие акции –