Акция закончилась

Економію 50% на Nivea Men

Економію 50% на Nivea Men

Щоб подразнення та сухість після гоління не турбували вас

В осінню прохолодну пору року ніжна шкіра обличчя зазнає сильного негативного впливу з боку зовнішнього середовища. Вона може перемерзати, обвітрюватися, а часті гоління, в поєднанні з цими факторами, можуть спровокувати сильні подразнення на шкірі. Боротися з подразненням шкіри обличчя досить важко, тому краще його уникнути. Для цього необхідно дотримуватись кількох простих правил:

  • Перед голінням шкіра повинна бути добре зволожена і розпарена, краще голитися після прийняття теплого душу, вода не повинна бути гарячою.
  • Під час гоління необхідно користуватись спеціальними засобами для гоління, а не звичайним милом.
  • Якщо шкіра ніжна і схильна до подразнень, то слід обирати засоби з серії для чутливої шкіри.
  • Не використовувати затуплених бритв, так як це буде лише ранити шкіру. Навіть якщо на око цього не видно, будьте певними, що після гоління тупою бритвою на шкірі залишиться повно мікропошкоджень, які будуть достатньо великими для того, аби спричинити значне подразнення.
  • Після гоління обов’язково використовувати відповідний засіб. Якщо шкіра чутлива слід віддати перевагу засобам після гоління, що не містять спирту.
  • Витирати рушником шкіру після гоління не слід, краще дати волозі висохнути самій.

Купуй два будь-які дезодоранти або засоби для або після гоління ТМ Nivea Men та отримай економію 50% від повної вартості однієї одиниці будь-якого дезодоранту або засобу для або після гоління ТМ Nivea Men.

Акція діє в мережі магазинів EVA з 24.09.2015 до 14.10.2015.